Резултати от пробния изпит по математика

РЕЗУЛТАТИ

ОТ

ПРОБНИЯ ИЗПИТ ПО МАТЕМАТИКА ЗА УЧЕНИЦИТЕ В VII КЛАС,

ПРОВЕДЕН В СОУ “ЕПИСКОП КОНСТАНТИН ПРЕСЛАВСКИ” – БУРГАС НА 26.04.2014 Г.:

име, презиме и фамилия училище резултати
I модул II модул общо
1 Екатерина Ивайлова Иванова СОУ “Св.Св. Кирил и Методий” 51 25 76
2 Милена Венелинова Георгиева СОУ “Добри Чинтулов” 56 18 74
3 Калоян Бисеров Канев ОУ “Княз Борис I” 52 21 73
4 Кристиян Николов Койчев СОУ “Добри Чинтулов” 54 12 66
5 Петър Панайтов Пейчев СОУ “Еп. К. Преславски” 49 17 66
6 Анелия Валентинова Петкова СОУ “Еп. К. Преславски” 50 15 65
7 Жаклин Живкова Димитрова СОУ “Еп. К. Преславски” 44 21 65
8 Атанас Георгиев Михайлов СОУ “Еп. К. Преславски” 40 24 64
9 Ива Недялкова Узунова СОУ “Св.Св. Кирил и Методий” 47 16 63
10 Николай Ацев   47 14 61
11 Петя Радостинова Русенова СОУ “Добри Чинтулов” 49 11 60
12 Ани Вардан Бейбутян СОУ “Еп. К. Преславски” 50 10 60
13 Анна-Мария Евгениева Кабакчиева ОУ “Кл. Охридски” 46 12 58
14 Антония Борисова Борисова СОУ “Добри Чинтулов” 42 15,5 57,5
15 Светлана Миленова Джиновска  ОУ “Найден Геров” 47 10 57
16 Лора Мирославова Стайкова СОУ “Еп. К. Преславски” 46 11 57
17 Евгения Илиева Язова гр. Царево 41 15 56
18 Яни Добринов Кръстев СОУ “Еп. К. Преславски” 41 14 55
19 Ферид Фетим Мюмюн СОУ “Еп. К. Преславски” 47 8 55
20 Виктория Георгиева Христова ОУ “Найден Геров” 41 13,5 54,5
21 Мариета Николова Петрова ОУ “Васил Априлов” Бургас 39 14,5 53,5
22 Константин Красимиров Киров ОУ “Княз Борис I” 37 16 53
23 Илияна Росенова Тодорова СОУ “Еп. К. Преславски” 36 16 52
24 Нягол Георгиев Няголов СОУ “Еп. К. Преславски” 41 11 52
25 Велина Славова Нейчева СОУ “Еп. К. Преславски” 41 9 50
26 Габриела Веселинова Дякова ОУ “Кл. Охридски” 36 12,5 48,5
27 Константин Иванов  Патронов ОУ “Антон Страшимиров” 43 3 46
28 Ева-Мария Димитрова Петкова СОУ “Еп. К. Преславски” 34 12 46
29 Цветелина Георгиева Великова СОУ “Добри Чинтулов” 30 16 46
30 Георги Росенов Господинов СОУ “Еп. К. Преславски” 36 9 45
31 Радина Красимирова Кирова ОУ “Княз Борис I” 33 12 45
32 Станилиан Ташев СОУ “Св.Св. Кирил и Методий” 34 11 45
33 Каталина Пламенова Паскалева ОУ “Найден Геров” – Бургас 31 14 45
34 Димитър Павловски ОУ “Хр. Ботев” с. Маринка 36 8 44
35 Дамяна Янкова Янева ОУ “Христо Ботев”  32 12 44
36 Димитър Жечев Петров ОУ “Княз Борис I” 34 10 44
37 Алекс Александров Динев СОУ “Добри Чинтулов” 38 6 44
38 Георги Иванов СОУ “Св.Св. Кирил и Методий” 41 3 44
39 Християна Турманова   25 16 41
40 Теодора Желязкова Манчева ОУ “Найден Геров” 34 5 39
41 Габриела Янева Чолакова ОУ”Иван Вазов” кв.Банево 30 9 39
42 Даниел Иванов ОУ “Хр. Ботев” с. Маринка 31 7 38
43 Атанас Петков Цанев  СОУ “Св.Св. Кирил и Методий” Средец 35 3 38
44 Георги Живков Георгиев СОУ “Еп. К. Преславски” 30 8 38
45 Виктория Иванова Станкулова СОУ “Петко Росен” 31 7 38
46 Ивелина Нинова Костова ОУ “Найден Геров” 35 2 37
47 Иван Димитров Куцаров СОУ “Еп. К. Преславски” 32 5 37
48 Йоанна Иванова Николова СОУ “Еп. К. Преславски” 27 10 37
49 Силвия Живкова Данаджиева СОУ “Еп. К. Преславски” 28 9 37
50 Ива Кирилова Борисова   34 2 36
51 Мартин Станиславов Кънчев СОУ “Еп. К. Преславски” 30 6 36
52 Росица Христова Христова СОУ “Св.Св. Кирил и Методий” 29 7 36
53 Ивет Светлозарова Бодурова ОУ “Княз Борис I” 30 5 35
54 Стоян Иванов Славов ОУ “Найден Геров” – Бургас 26 9 35
55 Габриела Антонова Ковачева СОУ “Св.Св. Кирил и Методий” Средец 34 0,5 34,5
56 Жулиана Стоянова Велева СОУ “Св.Св. Кирил и  Методий” Средец 25 8 33
57 Кристияна Стоянова Янкова СОУ “Св.Св. Кирил и Методий” 29 3 32
58 Вержиния Венциславова Христова ОУ “Княз Борис I” 30 1 31
59 Кристиан Ташев Григоров ОУ “Васил Априлов” 23 7 30
60 Павлин Цветомиров Иванов ОУ “Антон Страшимиров” 25 4,5 29,5
61 Халил Юмер Хасан СОУ “Еп. К. Преславски” 23 6 29
62 Деница Кирчева Георгиева СОУ “Св. Св. К. И Методий” Средец 27 2 29
63 Надежда Петкова Георгиева ОУ “Васил Априлов” 20 9 29
64 Надежда Нинова Костова ОУ “Найден Геров” 28 0 28
65 Симеон Антонов Гъдулаков СОУ “Св.Св. Кирил и Методий” 16 11 27
66 Божидар Трифонов Боздуков   27 0 27
67 Илияна Димитрова Францъзова ОУ “Антон Страшимиров” 25 1 26
68 Ясен Иванов Янакиев гр. Средец 24 2 26
69 Димитра Кръстева ОУ “Хр. Ботев” с. Маринка 20 5 25
70 Силвана Иванова Михова ОУ “Княз Борис I” 20 5 25
71 Деница Асенова Петрова ОУ “Княз Борис I” 23 0 23
72 Алекс Томер Аракелян   20 2 22
73 Димитрина Петрова Янева   СОУ “Петко Росен” 22 0 22
74 Павел Пламенов Цонев СОУ “Еп. К. Преславски” 20 2 22
75 Алексия Георгиева Тетеркова СОУ “Еп. К. Преславски” 15 7 22
76 Мирела Георгиева Димитрова СОУ “Св.Св. Кирил и Методий” Средец 16 5 21
77 Христина Димчева Колева ОУ “Хр. Ботев” – Бургас 18 2,5 20,5
78 Кристиян Стоянов Станков   20 0 20
79 Динко Станков Генчев   18 0 18
80 Димо Кънев   15 2 17
81 Иван Пламенов Пенев СОУ “Йордан Йовков” 14 0 14
82 Йордан Красимиров Костов СОУ “Йордан Йовков” 12 2 14
83 Таня Стоянова Георгиева ОУ “Иван Вазов” – Банево 12 0 12
84 Елеонора Григорова Русева ОУ “Георги Бенковски” 12 0 12
85 Венцислав Живков Богданов ОУ “Братя Миладиноваи” 9 0 9
86 Костадин Жеков СОУ “Димчо Дебелянов” 5 3 8
87 Славина Костова ОУ “Антон Страшимиров” не се явил
88 Димитър Радостинов Кишишев ОУ “Княз Борис I” не се явил
89 Георги Станиславов Колев ОУ “Княз Борис I” не се явил
90 Янислава Славчева Янева СОУ “Петко Росен” не се явил
91 Алекс Юлиянов Ганев СОУ “Еп. К. Преславски” не се явил
92 Андрей Емилиянов Георгиев ОУ “Княз Борис I” не се явил
93 Даниел Драгомиров Тодоров СОУ “Св.Св. Кирил и Методий” не се явил
94 Теодора Желязкова Манчева ОУ  “Найден Геров” не се явил
95 Христиана Стоянова ОУ “Антон Страшимиров” не се явил
96 Ивелина Станкова Чиликова СОУ “Св.Св. Кирил и Методий” Средец не се явил